Amsterdam Waterland Marathon 2015

Uitslagen

Wedstrijd 1 - K1 Men Seniors 23 km

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
59 k1hs23 GBR UK Tim PENDLE 01:40:16,5   00:00:00,0 1
26 k1hs23 GBR UK Andrew DANIELS 01:40:24,6   00:00:08,1 2
40 k1hs23 GBR UK Tom DANIELS 01:40:46,7   00:00:30,1 3
8 k1hs23 GBR UK Keith MOULE 01:40:49,6   00:00:33,1 4
63 k1hs23 ITA IT Filippo VINCENZI 01:40:51,3   00:00:34,8 5
36 k1hs23 GER DE Andreas HEILINGER 01:42:33,0   00:02:16,5 6
1 k1hs23 BEL BE Dries CORRIJN 01:42:35,5   00:02:19,0 7
48 k1hs23 ESP ES Alejandro SANCHEZ COBOS 01:42:49,1   00:02:32,6 8
3 k1hs23 CZE CZ Michael ODVARKO 01:42:58,7   00:02:42,1 9
5 k1hs-NK NED NL Joep van BAKEL 01:43:09,8   00:02:53,3 10
17 k1hs-NK NED NL Bram BRANDJES 01:43:27,1   00:03:10,6 11
47 k1hs23 ESP ES Emilio MERCHAN 01:43:31,0   00:03:14,5 12
15 k1hs23 NOR NO Albert HICKS 01:43:32,3   00:03:15,8 13
2 k1hs23 GER DE Felix RICHTER 01:45:03,9   00:04:47,3 14
19 k1hs23 GBR UK Peter WILKES 01:45:05,5   00:04:49,0 15
52 k1hs23 GBR UK Tom LUSTY 01:45:06,2   00:04:49,6 16
12 k1hs23 GBR UK Dan JOHNSON 01:45:25,2   00:05:08,6 17
4 k1hs23 NOR NO Mathias HAMAR 01:45:35,7   00:05:19,1 18
11 k1hs23 BEL BE Tom CREMERS 01:46:01,9   00:05:45,3 19
45 k1hs23 ESP ES Elias RYOM KRAMER 01:46:43,4   00:06:26,8 20
62 k1hs23 GBR UK Robert POOLE 01:46:59,1   00:06:42,6 21
24 k1hs23 ITA IT Matteo GRAZIANI 01:47:27,8   00:07:11,3 22
56 k1hs23 GBR UK Jack CHILDERSTONE 01:47:29,5   00:07:13,0 23
27 k1hs23 GBR UK Aaron BUTLER 01:47:32,7   00:07:16,1 24
60 k1hs23 GBR UK Ross MCMULLEN 01:48:11,4   00:07:54,8 25
35 k1hs23 GBR UK Lewis DUFFIELD 01:48:43,8   00:08:27,3 26
16 k1hs23 GBR UK James RUSSELL 01:48:49,0   00:08:32,5 27
65 k1hs23 CZE CZ Matous PAVLIK 01:48:59,8   00:08:43,3 28
14 k1hs23 CZE CZ David KOTRC 01:49:32,8   00:09:16,3 29
46 k1hs23 ESP ES Torben THOMSEN 01:50:36,3   00:10:19,8 30
25 k1hs23 GER DE Matthias SCHMIDT 01:50:43,5   00:10:27,0 31
53 k1hs23 BEL BE Jonathan RENARD (H20 Belgium) 01:51:02,0   00:10:45,5 32
41 k1hs23 SWE SE Emil TORSTENSSON 01:51:19,3   00:11:02,8 33
64 k1hs23 ITA IT Claudio CHECCUCCI 01:51:29,8   00:11:13,3 34
51 k1hs23 CZE CZ Tomas PAVLIK 01:51:49,5   00:11:33,0 35
39 k1hs23 GER DE Mathias AKAMP 01:51:52,0   00:11:35,5 36
9 k1hs23 GER DE Marvin FRICK 01:52:18,8   00:12:02,3 37
107 k1hs23 GBR UK Jon O GRADY (Runcorn CC) 01:52:22,0   00:12:05,5 38
37 k1hs23 BEL BE Ludo CORRIJN 01:52:22,5   00:12:06,0 39
13 k1hs23 GBR UK James KEEBLE 01:53:02,3   00:12:45,8 40
58 k1hs23 GBR UK Matt JOHNSON 01:53:17,5   00:13:01,0 41
50 k1hs23 CZE CZ Ondrej MALY 01:54:01,9   00:13:45,3 42
18 k1hs23 BEL BE Niels VERDUYCKT 01:54:13,2   00:13:56,6 43
61 k1hs23 GBR UK Steve BAKER 01:54:15,8   00:13:59,3 44
55 k1hs23 SWE SE Nils THORESSON 01:54:38,3   00:14:21,8 45
20 k1hs23 FIN FI Jonas SAELENS 01:54:53,2   00:14:36,6 46
28 k1hs23 DEN DK Tom JENSEN (Kolding Kayakklub) 01:54:58,4   00:14:41,8 47
49 k1hs23 ESP ES David SANTOS CUADRADO 01:55:00,2   00:14:43,6 48
66 k1hs23 GER DE Stefan FIEKERS 01:55:08,7   00:14:52,1 49
33 k1hs23 BEL BE Christoph BITTNER 01:56:03,1   00:15:46,6 50
29 k1hs23 GER DE David SUCHTER (Saarland) 01:58:25,7   00:18:09,1 51
21 k1hs23 GER DE Julian HAHN 01:59:20,7   00:19:04,1 52
32 k1hs23 GER DE Michael BOTZ 02:02:00,0   00:21:43,5 53
38 k1hs23 BEL BE Cis ACX 02:03:28,4   00:23:11,8 54
30 k1hs23 GER DE Denis KASPER (Saarland) 02:05:45,2   00:25:28,6 55
34 k1hs23 BEL BE Cédric COTTEM 02:06:52,0   00:26:35,5 56
57 k1hs23 GBR UK Bruce JONES 02:10:37,7   00:30:21,2 57
42 k1hs-NK NED NL Jouke WITTEVEEN 02:11:22,7   00:31:06,2 58
22 k1hs23 CZE CZ Josef LISKA 02:11:53,2   00:31:36,7 59
23 k1hs-NK NED NL Jasper KONIJN 02:23:51,7   00:43:35,2 60
43 k1hs-NK NED NL Mark HOFMAN 02:41:03,7   01:00:47,2 61

Wedstrijd 2 - K1 Men Veterans 23km

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
102 k1hv23 CZE CZ Tomas JEZEK 01:44:37,7   00:00:00,0 1
105 k1hv23 BEL BE Soloid ALEKSANDR 01:45:36,8   00:00:59,1 2
69 k1hv23 GER DE Klaus GIERES 01:49:19,5   00:04:41,8 3
68 k1hv23 GER DE Thomas KITTNER 01:49:20,9   00:04:43,1 4
67 k1hv23 BEL BE Erik VERDUYCKT 01:49:25,7   00:04:48,0 5
100 k1hv23 BEL BE Guy De PRINS 01:50:56,0   00:06:18,3 6
74 k1hv23 BEL BE Vincent NAERT 01:51:05,6   00:06:27,9 7
95 k1hv-NK NED NL Olaf HEIJNE 01:52:17,3   00:07:39,6 8
98 k1hv23 DEN DK David FRANCIS 01:53:03,7   00:08:26,0 9
85 k1hv23 GER DE Markus GICKLER 01:54:04,4   00:09:26,6 10
71 k1hv-NK NED NL Pier SIERSMA 01:54:04,8   00:09:27,1 11
75 k1hv23 CZE CZ Pavel SARA 01:54:10,0   00:09:32,3 12
73 k1hv23 BEL BE Jeroen HAARLER 01:54:40,5   00:10:02,8 13
70 k1hv23 GER DE Thomas KLEMM 01:54:55,9   00:10:18,1 14
86 k1hv23 IRL IE Tadhg de BARRA 01:56:15,5   00:11:37,8 15
94 k1hv23 ESP ES Agustín CALDERÓN DÍEZ 01:56:22,1   00:11:44,4 16
77 k1hv23 CZE CZ Pavel TOPINKA 01:56:37,5   00:11:59,8 17
72 k1hv-NK NED NL Tonny BENSCHOP 01:56:41,3   00:12:03,6 18
93 k1hv23 GBR UK Melvin SWALLOW (Chester CSCC) 01:57:04,6   00:12:26,9 19
99 k1hv23 BEL BE Didier THIEBAUT (H20 Belgium) 01:58:20,9   00:13:43,1 20
101 k1hv23 GBR UK Richard ROGERS (Chester CSCC) 01:59:21,9   00:14:44,1 21
79 k1hv23 BEL BE Stephan VERHOEVEN 02:03:00,0   00:18:22,3 22
91 k1hv23 BEL BE Philippe MOENS 02:03:30,5   00:18:52,8 23
80 k1hv23 BEL BE Herman van DOOREN 02:04:21,2   00:19:43,5 24
78 k1hv23 CZE CZ Zbynek LAUBE 02:07:43,7   00:23:06,0 25
89 k1hv23 BEL BE Marc JANSSEN 02:08:16,5   00:23:38,8 26
87 k1hv23 LTU LT Aleksandr SARAFUTDINOV (C1) 02:14:54,4   00:30:16,7 27
83 k1hv23 BEL BE Wilfried KUMS 02:15:33,9   00:30:56,2 28
82 k1hv23 BEL BE Roel SMEULDERS 02:17:20,7   00:32:43,0 29
84 k1hv-NK NED NL Lex HAAN 02:22:32,5   00:37:54,8 30
81 k1hv-NK NED NL Rolph OVERVLIET 02:24:54,6   00:40:16,9 31
96 k1hv-NK NED NL Ruud van der DOE 02:42:13,0   00:57:35,3 32
97 k1hv23 ESP ES Rodolfo AMORRORTU MESONES 02:45:59,6   01:01:21,9 33
90 k1hv23 ESP ES Francisco MARTÍN AGUDO 02:46:00,0   01:01:22,3 34

Wedstrijd 3 - K1 Women Juniors 14km

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
205 k1dj14 GER DE Henrietta ESTORFF 01:17:47,1   00:00:00,0 1
254 k1dj-NK NED NL Naomi WESTRA 01:19:21,0   00:01:33,8 2
201 k1dj-NK NED NL Selma KONIJN 01:20:28,0   00:02:40,8 3
204 k1dj14 GER DE Marie STROTKER 01:21:28,9   00:03:41,7 4
210 k1dj14 GER DE Lena RULLE 01:22:06,5   00:04:19,3 5
203 k1dj14 BEL BE Leen SMEULDERS 01:22:26,9   00:04:39,7 6
206 k1dj14 GER DE Kyra KLAFT 01:22:30,9   00:04:43,7 7
208 k1dj-NK NED NL Iris van BOMMEL 02:32:24,8   01:14:37,6 8
256 k1dj-NK NED NL Safrina KY 02:40:40,4   01:22:53,2 9
209 k1dj-NK NED NL Naomy van der HORST 02:43:11,0   01:25:23,9 10
207 k1dj14 GER DE Lea Sabine SCHWANDT -   - -

Wedstrijd 4 - K1 Men Juniors 14km

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
212 k1hj14 BEL BE Daan COX 01:04:39,7   00:00:00,0 1
228 k1hj14 GBR UK Declan STRONG 01:05:28,9   00:00:49,2 2
226 k1hj14 GBR UK Josh WESTWOOD 01:05:35,1   00:00:55,4 3
229 k1hj14 GER DE Leif REH 01:05:54,2   00:01:14,5 4
215 k1hj14 BEL BE Rien COPPENS 01:06:01,2   00:01:21,5 5
227 k1hj14 GBR UK Will SMITHSON 01:06:04,7   00:01:25,0 6
224 k1hj14 GBR UK David HATTON 01:06:08,4   00:01:28,7 7
214 k1hj14 BEL BE Arne DEPREZ (2240 / 411 KKYKC) 01:06:19,8   00:01:40,1 8
225 k1hj14 GBR UK Tim MORRIS 01:06:36,6   00:01:56,9 9
213 k1hj14 GER DE Martin SCHUBERT 01:06:38,1   00:01:58,4 10
217 k1hj14 GER DE Bennet ELLENBERG 01:07:18,9   00:02:39,2 11
223 k1hj14 GER DE Quentin EMDE 01:09:13,8   00:04:34,1 12
257 k1hj-NK NED NL Jesse FONTAINE 01:16:47,9   00:12:08,1 13
231 k1hj14 GER DE Phillip SANDAU 01:17:26,7   00:12:47,0 14
221 k1hj14 GER DE Johannes DOHLE 01:19:12,4   00:14:32,6 15
232 k1hj14 GER DE Florian GIEBELMANN 01:19:40,2   00:15:00,5 16
211 k1hj-NK NED NL Thomas HOFMAN 01:20:08,6   00:15:28,9 17
222 k1hj14 BEL BE Klaas BUGGENHOUT (2239 / 442 KKYKC) 01:21:18,5   00:16:38,8 18
219 k1hj14 GER DE Johanne NITSCHE 01:21:22,8   00:16:43,1 19
220 k1hj14 BEL BE Gabriel De COSTER 01:23:33,0   00:18:53,3 20
218 k1hj14 BEL BE Bert KARSENTY 01:27:21,2   00:22:41,5 21
255 k1hj-NK NED NL Rollo WIJK 02:14:47,8   01:10:08,1 22
230 k1hj-NK NED NL Sjoerd DINGERINK -   - -

Wedstrijd 5 - K1 Women Seniors 14km

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
233 k1ds14 GBR UK Lizzie BROUGHTON 01:06:10,2   00:00:00,0 1
244 k1ds14 GBR UK Jenny ILLIDGE (Worcester CC) 01:06:48,4   00:00:38,2 2
252 k1ds14 DEN DK Annemarie PRETZMANN 01:07:53,3   00:01:43,1 3
237 k1ds14 GER DE Pia RUHM 01:09:13,3   00:03:03,1 4
246 k1ds14 ESP ES Sheila SAEZ BARRIOS 01:09:15,7   00:03:05,5 5
234 k1ds14 BEL BE Lisanne TERRIE (2025 / 401 KKYKC) 01:09:42,9   00:03:32,6 6
245 k1ds14 GBR UK Jenny SWALLOW (Chester CSCC) 01:09:49,8   00:03:39,6 7
250 k1ds-NK NED NL Hedy POL 01:11:26,1   00:05:15,9 8
238 k1dv14 BEL BE Sabine GOOSSENS (H20 Belgium) 01:19:28,2   00:13:18,0 9
240 k1ds-NK NED NL Esther van LOHUIZEN 01:19:49,3   00:13:39,1 10
236 k1ds14 BEL BE Stien VERLINDEN 01:22:23,7   00:16:13,5 11
235 k1ds14 BEL BE Kjinta SMALLE (1341 / 331 KKYKC) 01:23:16,1   00:17:05,9 12
239 k1dv14 BEL BE Loncke HEIDI 01:24:27,2   00:18:17,0 13
249 k1ds14 BEL BE Klaartje PEETERS 01:24:28,3   00:18:18,1 14
248 k1ds-NK NED NL Alexandra van den ELSEN 01:26:50,9   00:20:40,6 15
251 k1ds14 BEL BE Amanda VERDUYCKT 01:42:41,1   00:36:30,9 16
253 k1ds-NK NED NL Karin SMITS 01:43:15,1   00:37:04,9 17

Results by Timingteam.nl