Viking Cup, Venlo 1 november 2015

Uitslagen

Wedstrijd 1 - C1 Scholieren

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
1 c1D STV Sieg DE Franziska GAWEHN 00:19:24,5   00:00:00,0 1

Wedstrijd 2 - K1 Jongens Scholieren A

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
5 k1HSchA SSV Rheydt DE Jacub SCHYMEZKO 00:13:33,5   00:00:00,0 1
13 k1HSchA KCD Düss DE Till FENGLER 00:13:50,1   00:00:16,6 2
11 k1HSchA KCD Düss DE Paul GRUSCHEL 00:13:54,9   00:00:21,3 3
10 k1HSchA KCD Düss DE Tom KERSTEN 00:14:00,4   00:00:26,8 4
15 k1HSchA FF Brühl DE Julian KRAJEWSKI 00:14:00,5   00:00:27,0 5
12 k1HSchA KCD Düss DE Jannick HECKLER 00:14:19,9   00:00:46,3 6
7 k1HSchA SSV Rheydt DE Tobias LEWALD 00:15:49,4   00:02:15,8 7
8 k1HSchA SSV Rheydt DE Kai KAMAREK 00:16:14,2   00:02:40,7 8
6 k1HSchA SSV Rheydt DE Martin WAGNER 00:16:53,8   00:03:20,2 9
9 k1HSchA Viking Ven NL Stan DEKKERS 00:17:08,2   00:03:34,7 10
14 k1HSchA FF Brühl DE Kevin MEYER 00:19:02,4   00:05:28,9 11

Wedstrijd 3 - K1 Meisjes Scholieren A

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
17 k1DSchA KCD Düss DE Talya CAGLAYAN 00:15:18,7   00:00:00,0 1
18 k1DSchA KCD Düss DE Tabea MERTENS 00:19:20,5   00:04:01,7 2

Wedstrijd 4 - K1 Jongens Scholieren B

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
28 k1HSchB KCD Düss DE Julian HECKLER 00:15:16,8   00:00:00,0 1
23 k1HSchB Viking Ven NL Sten HOUBEN 00:16:09,0   00:00:52,2 2
32 k1HSchB BW Köln DE Leo BONNMAN 00:16:12,1   00:00:55,3 3
26 k1HSchB KCD Düss DE Tom LIEWALD 00:16:17,9   00:01:01,1 4
27 k1HSchB KCD Düss DE Mark LIEWALD 00:16:24,6   00:01:07,8 5
29 k1HSchB KCD Düss DE Mark BRAUN 00:17:15,4   00:01:58,6 6
30 k1HSchB FF Brühl DE Philipp STEIN 00:18:10,1   00:02:53,2 7
22 k1HSchB Viking Ven NL Sjoerd BROUWERS 00:22:06,1   00:06:49,2 8

Wedstrijd 5 - K1 Meisjes Scholieren B

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
35 k1DSchB SSV Rheydt DE Lena EICKENBERG 00:15:49,1   00:00:00,0 1
37 k1DSchB KCD Düss DE Louisa PUTTKAMMER 00:16:09,6   00:00:20,5 2
36 k1DSchB WSV-2 NL Renee HOUBEN 00:22:13,9   00:06:24,8 3

Wedstrijd 6 - K1 Jongens Scholieren C

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
42 k1HSchC SSV Rheydt DE Noah PANKOK (2005) 00:18:39,1   00:00:00,0 1
38 k1HSchC TrekVogels NL Boaz SMITS (2007) 00:21:53,8   00:03:14,7 2
39 k1HSchC Viking Ven NL Raf LUCKER (2008) 00:25:55,3   00:07:16,2 3

Wedstrijd 7 - K1 Meisjes Scholieren C

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
44 k1DSchC FF Brühl DE Judith KITTEL (2006) 00:18:41,0   00:00:00,0 1
43 k1DSchC FF Brühl DE Franziska KITTEL (2008) 00:20:59,3   00:02:18,2 2

Wedstrijd 8 - C1 Heren

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
48 c1HS FF Brühl DE Janosch SÜLZER 00:21:10,4   00:00:00,0 1
47 c1HJun FF Brühl DE Sven OTTEN 00:24:07,5   00:02:57,0 2
49 c1HM Viking Ven NL Erik CLAESSEN 00:25:05,2   00:03:54,7 3

Wedstrijd 9 - K1 Jongens Junioren A

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
55 k1HJunA Viking Ven NL Guus van VEEN 00:19:24,1   00:00:00,0 1
54 k1HJunA KSG Köln DE Nick KURENBACH 00:19:49,1   00:00:25,0 2
53 k1HJunA TWV NL Ingo van HAZEL 00:20:28,3   00:01:04,2 3
52 k1HJunA Viking Ven NL Sylven CLAESSEN 00:21:35,5   00:02:11,4 4
51 k1HJunA Viking Ven NL Luc AERTS 00:26:20,7   00:06:56,6 5

Wedstrijd 10 - K1 Jongens Junioren B

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
61 k1HJunB SSV Rheydt DE Simon EICKENBERG 00:19:27,0   00:00:00,0 1
58 k1HJunB TWV NL Max ten OEVER 00:20:00,1   00:00:33,0 2
62 k1HJunB SSV Rheydt DE Moritz WINKLER 00:20:31,2   00:01:04,2 3
59 k1HJunB KSG Köln DE Jan GRAMM 00:20:38,9   00:01:11,9 4
60 k1HJunB SSV Rheydt DE Jan DÜMMEN 00:21:16,0   00:01:49,0 5

Wedstrijd 11 - K1 Dames

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
68 k1DMas FF Brühl DE Brigit SÜLZER 00:22:52,3   00:00:00,0 1
65 k1DJunB FF Brühl DE Finja JAHNEL 00:23:35,0   00:00:42,7 2

Wedstrijd 13 - K1 Heren Masters

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
78 k1HMasA STV Sieg DE Thomas GAWEHN 00:18:22,0   00:00:00,0 1
77 k1HMasB Viking Ven NL Pascal LUCKER 00:18:25,2   00:00:03,2 2
70 k1HMasA TrekVogels NL Hans SMITS 00:19:22,7   00:01:00,7 3
79 k1HMasA BW Köln DE Stephan STIEFENHÖFER 00:19:42,9   00:01:20,9 4
74 k1HMasC Viking Ven NL Ton BROUWERS 00:20:10,7   00:01:48,7 5
75 k1HMasC BW Köln DE Bernard VERHOEF 00:21:18,4   00:02:56,4 6
76 k1HMasB Gaasper NL Lex HAAN 00:21:37,4   00:03:15,4 7
73 k1HMasA Viking Ven NL Sander DINGHS 00:22:01,3   00:03:39,2 8
88 k1HMasA Viking Ven NL Marcel HAANEN 00:24:34,1   00:06:12,0 9
71 k1HMasA Viking Ven NL Sandor HOUBEN 00:27:05,6   00:08:43,5 10

Wedstrijd 14 - K1 Heren Senioren

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
90 k1HSen Viking Ven NL Sebastiaan VERHAAGH 00:17:37,2   00:00:00,0 1
91 k1HSen FF Brühl DE Janosch SÜLZER 00:18:15,5   00:00:38,2 2
84 k1HSen KSG Köln DE Dennis JOHN 00:18:54,5   00:01:17,2 3
72 k1HSen Viking Ven NL Victor den HAAN 00:19:34,1   00:01:56,8 4
85 k1HSen TWV NL Dragan BEIJLIC 00:19:38,6   00:02:01,3 5
82 k1HSen Viking Ven NL Stephan van REEN 00:21:16,2   00:03:39,0 6

Wedstrijd 15 - Heren C2

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
94 c2Hsen FF Brühl DE OTTEN; KRAJEWSKI 00:26:46,0   00:00:00,0 1

Wedstrijd 20 - Ploegen Scholieren

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
201 3Schol Teams NL SCHYMEZKO; FENGLER; GRUSCHEL 00:14:24,4   00:00:00,0 1
202 3Schol Teams NL KERSTEN; HECKLER; HECKLER 00:15:14,9   00:00:50,5 2
203 3Schol Teams NL CAGLAYAN; EICKENBERG; LEWALD 00:16:25,1   00:02:00,7 3
205 3Schol Teams NL KAMAREK; LIEWALD; LIEWALD 00:16:55,1   00:02:30,7 4
204 3Schol Teams NL HOUBEN; PUTTKAMMER; BONNMAN 00:17:07,0   00:02:42,6 5
206 3Schol Teams NL WAGNER; DEKKERS; BRAUN 00:18:03,5   00:03:39,1 6
207 3Schol Teams NL STEIN; PANKOK 00:19:27,2   00:05:02,8 7
208 3Schol Teams NL MERTENS; HOUBEN 00:22:37,7   00:08:13,3 8

Wedstrijd 21 - Ploegen Niet-scholieren

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
210 3NS Teams NL VERHAAGH; SÜLZER; GAWEHN 00:18:53,0   00:00:00,0 1
211 3NS Teams NL LUCKER; JOHN; VEEN 00:19:15,5   00:00:22,5 2
212 3NS Teams NL EICKENBERG; HAAN; KURENBACH 00:19:50,5   00:00:57,5 3
213 3NS Teams NL BROUWERS; WINKLER; GRAMM 00:20:43,1   00:01:50,0 4
214 3NS Teams NL DÜMMEN; HAAN; DINGHS 00:22:51,2   00:03:58,2 5
215 3NS Teams NL SÜLZER; JAHNEL 00:23:05,7   00:04:12,7 6
216 3NS Teams NL OTTEN; HOUBEN 00:26:48,8   00:07:55,8 7

Wedstrijd 30 - NK Scholieren

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
23 k1HSchB Viking Ven NL Sten HOUBEN 00:16:09,0   00:00:00,0 1
9 k1HSchA Viking Ven NL Stan DEKKERS 00:17:08,2   00:00:59,2 2
38 k1HSchC TrekVogels NL Boaz SMITS (2007) 00:21:53,8   00:05:44,7 3
22 k1HSchB Viking Ven NL Sjoerd BROUWERS 00:22:06,1   00:05:57,0 4
36 k1DSchB WSV-2 NL Renee HOUBEN 00:22:13,9   00:06:04,9 5
39 k1HSchC Viking Ven NL Raf LUCKER (2008) 00:25:55,3   00:09:46,3 6

Wedstrijd 31 - NK Masters

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
77 k1HMasB Viking Ven NL Pascal LUCKER 00:18:25,2   00:00:00,0 1
70 k1HMasA TrekVogels NL Hans SMITS 00:19:22,7   00:00:57,5 2
74 k1HMasC Viking Ven NL Ton BROUWERS 00:20:10,7   00:01:45,5 3
76 k1HMasB Gaasper NL Lex HAAN 00:21:37,4   00:03:12,2 4
73 k1HMasA Viking Ven NL Sander DINGHS 00:22:01,3   00:03:36,0 5
88 k1HMasA Viking Ven NL Marcel HAANEN 00:24:34,1   00:06:08,8 6
71 k1HMasA Viking Ven NL Sandor HOUBEN 00:27:05,6   00:08:40,3 7

Wedstrijd 32 - NK Senioren

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
90 k1HSen Viking Ven NL Sebastiaan VERHAAGH 00:17:37,2   00:00:00,0 1
72 k1HSen Viking Ven NL Victor den HAAN 00:19:34,1   00:01:56,8 2
85 k1HSen TWV NL Dragan BEIJLIC 00:19:38,6   00:02:01,3 3
82 k1HSen Viking Ven NL Stephan van REEN 00:21:16,2   00:03:39,0 4

Wedstrijd 34 - NK Junioren

StartnrCategorieClubLandDeelnemer(s)VaartijdVerschilRank
55 k1HJunA Viking Ven NL Guus van VEEN 00:19:24,1   00:00:00,0 1
58 k1HJunB TWV NL Max ten OEVER 00:20:00,1   00:00:36,0 2
53 k1HJunA TWV NL Ingo van HAZEL 00:20:28,3   00:01:04,2 3
52 k1HJunA Viking Ven NL Sylven CLAESSEN 00:21:35,5   00:02:11,4 4
51 k1HJunA Viking Ven NL Luc AERTS 00:26:20,7   00:06:56,6 5

Results by Timingteam.nl